Titles you rated
DisturbiaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0