Movies
Ratings
72
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0