Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
One WeekRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0