Movies
Ratings
135
MoneyballRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5