Series
Ratings
67
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0