Movies
Ratings
247
Working GirlRated ★ 4.0
Midnight in the Garden of Good and EvilRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 4.5
SpaceballsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The FanRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 3.0