Movies
Ratings
89
EntergalacticRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.5