Titles you rated
- 지지고 볶는 여행Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5