Movies
Ratings
25
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0