Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Heart of the HunterRated ★ 4.0
Young OnesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 0.5
Safe HouseRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.5
ZuluRated ★ 2.5