Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0