Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Hannah and Her SistersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
His Girl FridayRated ★ 3.0
Downside UpRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5