Movies
Ratings
415
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The Old OakRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Arthur the KingRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0