Movies
Ratings
20
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0