Movies
Ratings
31
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
RampantRated ★ 4.0