Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0