Titles you rated
Love to Hate YouRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
ChiikawaRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0