Titles you rated
It's ComplicatedRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
HookRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
71: Tears of BelfastRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
The Little VampireRated ★ 3.5
Flight of the NavigatorRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Haunted MansionRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0