Movies
Ratings
21
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5