Titles you rated
BorderRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5