Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 19기Rated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Eyeshield 21Rated ★ 2.5- 유희왕 2기Rated ★ 2.0