Titles you rated
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5
Science Fell in Love, So I Tried to Prove ItRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0