Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0