Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.5
PolarRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5