Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0