Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5- Hide N SeekRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5