Titles you rated
BlindnessRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0