Series
Ratings
138
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5- KakuseiRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
A Thousand KissesRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
Creating DestinyRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
Twenty Years OldRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- I Need a FairyRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0