Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Make a GirlRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ElioRated ★ 5.0
The Breaking IceRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5