Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- VirusRated ★ 1.5
StrawRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.5