Series
Ratings
34
MaidRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0