Titles you rated
 Dan Da DanRated ★ 5.0 Dan Da DanRated ★ 5.0
 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5 Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
 Chainsaw ManRated ★ 5.0 Chainsaw ManRated ★ 5.0
 DAN DA DANRated ★ 5.0 DAN DA DANRated ★ 5.0
 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5 Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
 Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0 Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
 The Elusive SamuraiRated ★ 5.0 The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
 The BoondocksRated ★ 5.0 The BoondocksRated ★ 5.0