Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0