Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
The Piano ForestRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0