Titles you rated
- 미스터 어메이징 시즌 2Rated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0