Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0