Series
Ratings
19
What Comes After LoveRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0