Titles you rated
HimRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5