Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 1.5
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Doggy PooRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5