Series
Ratings
44
Killing EveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5