Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
Blue LockRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0