Series
Ratings
26
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0