Movies
Ratings
35
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0