Series
Ratings
27
Exploding KittensRated ★ 2.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0- Dreamworks How to Train Your Dragon LegendsRated ★ 2.0
Dragons: Race to the Edge Season 3Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 2.0- Inspector GadgetRated ★ 4.0
ArcherRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
Carmen SandiegoRated ★ 2.0
Dragons: Race to the Edge Season 6Rated ★ 3.0
Dragons: Race to the Edge Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
The Worst WitchRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 1.0
Kim's ConvenienceRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0