Movies
Ratings
18
Notting HillRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 2.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 5.0
Peter Rabbit 2: The RunawayRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
HuntRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5