Titles you rated
TransformersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
The CroodsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0