Movies
Ratings
1126
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0