Titles you rated
 Severance Season 2Rated ★ 3.5 Severance Season 2Rated ★ 3.5
 Severance Season 1Rated ★ 3.5 Severance Season 1Rated ★ 3.5
 Cunk on EarthRated ★ 4.0 Cunk on EarthRated ★ 4.0
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 3 Body ProblemRated ★ 3.0 3 Body ProblemRated ★ 3.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5 The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
 AjinRated ★ 3.0 AjinRated ★ 3.0
- AjinRated ★ 3.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
 MaidRated ★ 4.0 MaidRated ★ 4.0
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.0
 EuphoriaRated ★ 4.0 EuphoriaRated ★ 4.0
 Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5 Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
 Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0 Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
 Infinite ChallengeRated ★ 4.5 Infinite ChallengeRated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5