Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Goya's GhostsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0