Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Late SpringRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
AshRated ★ 1.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Blue BeetleRated ★ 2.0